Abay Pharma
EN
<span>Abay'da</span> Çalışmak

Abay'da Çalışmak

Abay Pharma, 100’e yakın çalışanıyla toplum sağlığına nitelikli hizmet ve rekabet ortamında fark yaratma bilincine sahiptir.
<span>Abay'da</span> Çalışmak

İnsan hem odağımız hem de kaynağımızdır. Doğru işe doğru insan prensibiyle harekete ediyoruz ve sorumluluk sahibi bir kadro ile değişen dünyaya ayak uyduruyoruz.

Sektördeki değişimleri sürekli takip eden ve bunu bir görev olarak değil aidiyet duygusuyla yerine getiren daha geniş kadrolar kurmak hedefimiz. Abay Pharma her zaman;

- Düşüncelerin Yüksek Sesle Paylaşıldığı
- Yeni ve yaratıcı fikirlerin takdir edildiği
- Şirket içi eşitlikçi ve şeffaf iletişimin olduğu
- İyi vizyonların yeteneklerin iyi kariyere dönüştüğü
- Dayanışma ve paylaşıma bağlı güvenin yer aldığı bir şirkettir.

Bunların yanı sıra çeşitli milletlerden 100’e yakın çalışanımızla oldukça genç bir kadroya sahibiz. Cinsiyetçi yaklaşımlardan arındırılmış insan kaynakları politikaları ile şirketimizdeki kadın/erkek oranını eşit tutmaya çalışıyoruz.

Ücretlendirme Politikası & Yan Haklar

<span>Ücretlendirme Politikası</span> & Yan Haklar

Abay Pharma ve diğer Abay Group şirketlerinde ücret bantları her departman için belirlenen adil ve tutarlı sistemlerle, şirket içi dengeler ve piyasa koşulları dikkate alınarak gerçekleştirilir. Üstün performans sergileyen çalışanlarımız katkıları ile doğru orantılı ödüllendirilir. İşe yeni girecek çalışanların ücretleri ise yapması gerektirdiği sorumluluklar başta olmak üzere sahip olduğu deneyim, eğitim ve yetenekleri değerlendirilerek belirlenir.

Şirketimizde brüt maaş ödemelerinin yanı sıra departmana göre ay/yıl sonu primler de ödenir. Ayrıca ulaşım imkanı/ücreti, öğle yemeği/yemek kartı imkanları da sunulmaktadır.

<span>Ücretlendirme Politikası</span> & Yan Haklar
Abay’da <span>İş Fırsatları</span>

Abay’da İş Fırsatları

Abay’da <span>İş Fırsatları</span>

Abay Pharma’daki açık pozisyonlar için sitemizdeki ilanlara bakabilir veya kariyer.net’ten özgeçmişinizi göndererek başvuru yapabilirsiniz. Size uygun ilan veya açık pozisyon yoksa yine de aşağıdaki “Genel Başvuru” eklentisinden özgeçmişinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Not: Abay Pharma’nın resmi sitesi ve kariyer.net dışında yayınlanan iş ilanlarının şirketimizle ilgisi yoktur,kişisel bilgilerinizin güvenliği açısından lütfen itibar etmeyiniz.