Abay Pharma
EN
Abay Group Çatısı altındaki firmalar;

Abay Group Çatısı altındaki firmalar;

Abay Group, sağlık sektöründeki 40 yıllık deneyimi tek çatı altında birleştiren bir kuruluştur. İlaç, OTC, medikal, dermokozmetik, cinsel sağlık alanlarındaki tüm yenilikleri kendisine bağlı firmalarla birlikte takip eder. Uluslararası gelişmeleri AR-GE çalışmalarıyla birleştirilip dünya sağlığına katkı sağlamak için çalışır.
Abay Group Çatısı altındaki firmalar;

Abay Ecza Deposu ulusal ve uluslararası pazarda doğru ilaçların tedariğini sağlayarak sağlık kalitesini artırır. Dünyanın dört bir tarafında iş hacmine sahip olan Abay Ecza Deposu, rekabetçi fiyatlarıyla pazarda kendine haklı bir yer edinmiştir.

Medikal alandaki gücümüzün kaynağı Buz Farma’dır. Soğuk bandaj üretiminde Türkiye’de lider olduktan sonra Almanya, Finlandiya, Dubai, Sırbistan ve Hırvatistan’a ihracat yapmaktadır.

Abay Group 2011 yılında ortak olduğu SMF İlaç’ı 2015 yılında tamamen satın adlı. SMF, Türkiye piyasasına sunduğu ürünlerin alanında lider konumda olmayı sürdürüyor. Bu liderliği başka alanlara da taşımak için faaliyetleri devam ediyor.

Abay İlaç Medikal, yurt içindeki güçlü medikal ağı ile yerli üretimlerini tüm Türkiye'ye sunmaktan gurur duyuyor. Kaliteden taviz vermeden insan sağlığına katkı sunmaya devam ediyor.

ABAY GROUP-TUM LOGOLAR
Abay Pharma
Abay Ilac Medikal
ABAY GROUP
ABAY ECZA DEPOSU
SMF
BUX FARMA