Abay Pharma
EN
<span>Uluslararası</span> Ticaret

Uluslararası Ticaret

Farmasötik ürünlerin toptan satışlarında kişiye özel çözümler
<span>Uluslararası</span> Ticaret

Abay Pharma, bireylerin ve işletmelerin ihtiyaç duyduğu Türk veya yabancı menşeili ilaç, gıda takviyesi ve diğer farmasötik ürünleri hızlı ve güvenli bir şekilde sunar.

Talep edilmeleri üzerine hassasiyetle hazırlanan siparişlerin kargolama işlemleri, mümkün olan en hızlı sürede başlatılır.

Abay Pharma’nın öncelikli hedeflerinden birisi, hastanelere, distribütörlere, yerel toptancılara ve eczanelere uzman bir küresel ilaç toptancısı olarak hizmet vermek ve tüm dünyadaki ilaç arz ve talebinde bulunan kişiler arasında bağlantıyı kurmaktır.

Kapsamlı İlaç Temini

Abay Pharma, onkolojik, immünolojik ve ender rastlanan hastalıklar için niş ürünlerin bulunması ve zor ilaçların tedariğinde uzmanlaşmıştır.
<span>Kapsamlı</span> İlaç Temini

Söz konusu ürünlerin küçük ve büyük ölçeklerdeki toptan tedarikleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Abay Pharma, tüm iş ve işlemlerini yılların vermiş olduğu ticari kazanımlar ve etik değerler çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

<span>Kapsamlı</span> İlaç Temini
<span>Geniş</span> Ağ Zinciri

Geniş Ağ Zinciri

Abay Pharma, Türkiye'de kurulmuş, yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerini Ankara ve İstanbul’da bulunan yönetim merkezlerinden sürdüren bir firmadır.
<span>Geniş</span> Ağ Zinciri

Abay Pharma, talep edilen ürünleri tedarik etmek için oldukça çeşitlendirilmiş bir tedarikçi ağına sahiptir. Ayrıca tüm önde gelen uluslararası kurye hizmetleriyle ve dünya çapında birçok nakliye firmasıyla işbirliği yaparak kısa bir sürede tüm büyük uluslararası varış noktalarına ulaşabilmektedir. Acil ilaçlar öncelikli olarak ele alınmaktadır. Gerekli ürünlerde soğuk zincir siparişlerine uygun gönderi yöntemleri tercih edilmektedir.

Kesintisiz Hizmet

Abay Pharma, sağladığı sürekli hizmet ile farkını ortaya koyuyor.
<span>Kesintisiz</span> Hizmet

Abay Pharma;

Pazar da öncü liderlik,
Esaslı dağıtım konusunda yetkinlik,
Soğuk zincir lojistiği,
Yeryüzündeki tüm lokasyonlara ürün teslimatı ve satış sonrası hizmet,
Farmasötik alanda niş pazar ürünleri,
Klinik çalışmalar

İhracat satış ekibimizden fiyat bilgisi alabilirsiniz

<span>Kesintisiz</span> Hizmet
<span>İletişim</span>

İletişim

<span>İletişim</span>

+90 312 472 8083

sales@abaypharma.com