Abay Pharma
EN

ABYCARE GÜNEŞ LOSYONU 50+ SPF Cilt tarafından kolay emilen formülü ve yüksek koruma faktörü ile güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlayan geniş spektrumlu güneş koruyucu losyondur.

KULLANIM ŞEKLİ: Güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce cildinize sürünüz. Tam koruma sağlamak için ürünü cildinize sık aralıklarla bolca (yetişkinlerde tüm vücuda 6 yemek kaşığı dolusu) sürünüz. Terledikten, yüzdükten ve kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız.

UYARILAR: Göz ile temastan kaçınınız, göz ile temas durumunda bol su ile yıkayınız. Bebekleri ve küçük çocukları doğrudan güneş ışınlarına maruz bırakmayınız. Koruyucu giyisi, şapka ve gözlük kullanınız. Sıcağın en yoğun olduğu saatlerde güneşe çıkmaktan sakınınız. Güneşe uzun süre maruz kalmak tehlikelidir. Hiçbir güneş koruma ürünü %100 koruma sağlamaz. Sadece harici kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Direkt güneş ışığı altında bırakmayınız. Bileşiminde yer alan herhangi bir maddeye karşı aşırı duyarlılığı olan kişilerde kullanılmamalıdır. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Tekstil ürünleri ile temasından kaçınınız.